EOS Network, 60 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 22, 2023 Yorum Yok

DWF Labs, EOS Network Foundation ile paydaşlık kurarak 60 milyon doların üzerinde yatırım yaptı.

Dijital varlık piyasa yapıcısı ve yatırım şirketi DWF Labs, büyümeyi ve benimsenmeyi hızlandırmak için 45 milyon dolarlık EOS token satın alma muahedesi ve EOS tabanlı projeler için 15 milyon dolarlık bir taahhüt sağladı.

DWF Labs Yatırımlar ile Öne Çıkıyor

EOS Network Foundation, dayanağı koordine etmek, inovasyon için Geri bildirim döngüleri oluşturmak, topluluk iştirakini teşvik etmek, fon tahsis etmek ve EOS ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak üzere epey Kıymetli roller üstlenmektedir.

EOS ağı, saniyede dört kat daha Çok takas ile Polygon, BSC ve Avalanche’ı geride bırakan kurumsal EOS Ethereum Sanal Makinesini (EVM) 14 Nisan’da tanıtmaya hazırlanıyor. DWF Labs ve EOS projesi ortasındaki bu iştirak, blok zinciri ekosistemi ve web3 dünyasındaki potansiyeli de ortaya çıkarmaya hazırlanıyor. İştirak, EOS ağı için bir istikbal sağlayarak ilgili uzmanlıkları ve kaynakları bir ortaya getirecek.

Gerçekleştirdiği yatırımlar ile öne çıkan DWF Labs, yakın vakitte türev ticaret platformu Synthetix için 20 milyon dolar, Yapay zeka odaklı kripto protokolü Fetch.ai için de 40 milyon dolar yatırım yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir