parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

Dogecoin’de (DOGE) Hareketli Saatler

admin admin -
9 0

Haftalar sonra 0,072 dolara gelen Dogecoin (DOGE) için kritik süreç başladı, dayanağın üzerinde tutunan DOGE için grafik ne durumda?

Bitcoin’de (BTC) bitmek bilmeyen satışlar, altcoin’leri sendelemeye devam ediyor. Yakın vakitte pek Fazla altcoin kritik dayanak noktalarını test etti. Bu altcoin’lerden biri de DOGE oldu. 28 Mart’tan bu yana tekrardan 0,072 dolara gelen tanınan coin, dayanak düzeyinin üzerinde Güç bulmaya çalışıyor. DOGE, bu takviyesi aşağı istikametli kırdığı takdirde Önemli oranda düşüşler yaşayabilir.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE‘nin inanılmaz fiyatlara ulaşmasına sessiz kalan DOGE, değer kaybederek 43 gün sonra tekarar birebir fiyata geldi. Şimdiki olarak 0,072 dolardan süreç gören DOGE, 0,0804 doları aştığı takdirde Misli fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması, Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk’ın DOGE’ye takviye vermesi üzere ögeler DOGE’de Aka beklentiler oluşturmuştu. Lakin şu Lahza için kritik bir dayanağın üzerinde duran DOGE, gergin bir hava yaratmış halde.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 maksatları takip edilebilir. Bilhassa de PEPE’nin hacim kattığı bu akım, öteki memecoin’lere vakitle sıçrayarak onların fiyatlamasında Aka Laf sahibi olabilir. Şayet bu türlü bir durum yaşanacaksa DOGE ismine tam vakti üzere duruyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir