parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

Dogecoin (DOGE), Yakında Patlama Yapabilir!

admin admin -
15 0

Pepe’nin (PEPE) memecoin’leri harekete geçirmesinden sonra gözler Dogecoin’e (DOGE) çevrildi, DOGE kısa müddet içersinde patlama yapabilir mi?

PEPE ile tekrardan alevlenen memecoin furyası, akıllarda birçok soru yarattı. Kripto dünyasının en Fazla bilinen memecoin’i DOGE‘ye Dizi gelebilir mi? Birkaç gün Evvel piyasa kıymeti bakımından birinci 100 coin ortasına girmeyi başaran PEPE, kripto ekosisteminde Aka İlgi topladı. Memecoin trendinin oluşmasıyla birlikte, sıradaki devasa artış gösterebilecek coin’in DOGE olma ihtimali dikkatleri çekti.

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi

PEPE’nin fiyatının katlanmasından sonra sessiziliğine devam eden DOGE’den beklenti büyük. Aktüel olarak 0,078 fiyatında seyreden DOGE, 0,804 doları aştığı takdirde Önemli fiyat hareketlerine başlayabilir. Memecoin furyasının başlaması tahminen de en Fazla DOGE ile ilişkilendirilebilir. Twitter ve Tesla’nın sahibi Elon Musk, toplumsal medyadaki köpekli paylaşımları ile Vakit vakit DOGE’ye dayanak veriyor.

0,0804 doların aşılmasından sonra DOGE’de sırasıyla 0,085 – 0,091 – 0,094 ve 0,097 maksatları beklenebilir. Bilhassa de PEPE’nin yeni bir akım başlatması, diğer memecoin’lere vakitle sıçrayarak onların fiyatlamasında Aka Laf sahibi olabilir. Hem coin kıymeti hemde NFT pahası olarak isminden çokça Laf ettiren PEPE’nin hacmi DOGE’ye geçtiği takdirde DOGE yatırımcıları için bahar havası başlayabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir