Digital Asset’in Blockchain Ağına Katılanların Sayısı Artıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 09, 2023 Yorum Yok

Kurumsal eserler geliştiren bir Blockchain teknolojisi şirketi olan Digital Asset, global bir Blockchain ağı başlatıyor

Digital Asset‘in oluşturacağı Blockchain ağına katılanlar ortasında ise Goldman Sachs, Moody’s, Microsoft üzere Kıymetli şirketler yer alıyor. Bu şirketlerin yanı Dizi birçok Aka şirket Digital Asset‘in Blockchain ağında yer alıyor.

Digital Asset’in Blockchain Ağına Aka Şirketler alaka Duyuyor

Digital Asset’in geliştirmekte olduğu Blockchain ağına Aka şirketler İlgi gösteriyor. Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, projeye katılan Fazla sayıda firma ortasında yer alıyor. Kapalılığı aktifleştirecek olan ağın Temmuz ayında piyasaya sürülmesi hedefleniyor.

DRW’den Don Wilson tarafından ortaklaşa kurulan finansal ve teknoloji şirketi Digital Asset, saklılığın anne maksat olduğu bir Blockchain üzerinde çalışıyor. Bu geliştirilen projede finans ve teknoloji alanındaki en Aka isimlerden kimileri da takviye veriyor.

Goldman Sachs, Moody’s, DRW ve Microsoft, Canton Network olarak isimlendirilen Blockchain’ine katılan firmalar ortasında yer alıyor. Açıklamaya nazaran, kurumsal varlıklar için Özel olarak tasarlanmış, saklılığın aktifleştirildiği, Birlikte çalışabilir bir Blockchain yaratılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir