CZ, Musk’ın Twitter’ı Alması Hakkında Heyecanlı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Eki 31, 2022 Yorum Yok

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Elon Musk’a Twitter’ı Web3’e getirmesi için yardım etmek istediğini söyledi.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması kripto dünyasınca Olumlu karşılandı. Tesla CEO’sunun kripto yatkınlığı Aleni olmasındLahza Dolayı kullanıcılar bu gelişmeyi epeyce Olumlu karşıladı. Bununla Birlikte Twitter satın alımında Binance’in Musk’a 500 milyon dolarlık mutabakat yapması da bu manada Olumlu bir gelişme olarBeyaz yorumlandı.

CZ, Musk’ın Twitter’ı Satın Almasını Olumlu Karşılıyor

Ticaret hacmi olarBeyaz dünyanın en Aka borsası olLahza Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) Elon Musk’ın Twitter’ı almasıyla Birlikte medya platformunu Web3’e taşımBeyaz için Musk’a yardım etmeyi istediğini söyledi.

31 Ekim’de CNBC’den Squawk Box ile konuşLahza CZ, Binance’in Musk’ın Twitter’ı satın almasına 500 milyon dolar yatırım yaptığı muahedeyi desteklemek için birFazla neden olduğunu belirtti.

Röportaj sırasında Binance CEO’su muahedeyi destekleme nedenlerinde Twitter’ın kuvvetli girişimciliğe sahip global bir Özgür konuşma platformu olduğunu vurguladı. ek olarBeyaz Twitter’ı Fazla ağır kullandığını da kelamlarına ekledi.

CZ konuşmasında husus hakkında şu kelamları kullandı:

“Konu Anlatım özgürlüğü olduğunda kriptonun masada oturduğundLahza emin olmBeyaz istiyoruz. Twitter’ı Web3’e getirmeye Yardımcı olmBeyaz istediğimiz üzere daha taktik şeyler de var”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir