Chiliz’de Kısa Süreli Ralli

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Chiliz (CHZ), geçtiğimiz birkaç gün içerisinde küçük çaplı bir ralli yaşadı ve akabinde düşüş trendine girdi.

CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saat içinde yüzde 0,6 değer kaybeden Chiliz buradan sonra ne yapabilir bu haberimizde sizler için derledik.

Chiliz’de Maksatlar Ne? Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi

Kripto Nakit piyasasının üzerindeki kara bulutlar kripto paraların fiyatlara vuruş vurdu. Başta Bitcoin olmak üzere Tüm kripto paraların fiyatları Önemli düşüş gösterdi. Kullanıcılar geçtiğimiz Yıl ile bu yılın fiyatların farkını kıyaslayarak bu ayı devrinin bir Lahza Evvel sona ermesini Ümit ediyor.

Chiliz’in grafiği

Chiliz’in grafiğine baktığımız Vakit görüyoruz ki Chiliz, 0,28 dolar ile 0,16 dolar ortasında bir döngüde hareketine devam ediyor. Fiyat, 23 Eylül’den bu yana bu iki Tertip ortasında gidip geldi. Orta Tertip değer 0,22 dolar ve fiyat yazma yazılırken yazılırken 0,167 dolar dayanak düzeyinden âlâ bir reaksiyon yemesinin üzerine 0,17 düzeyine attı.

Buna rağmen CHZ’deki Görünüm düşüş istikametinde. Nispi Sıkıntı Endeksi (RSI) nötr 50’nin altındayken İstikrar Hacmi (OBV) de Kasım ayında daha düşük bir yüksek ve daha düşük bir taban oluşturdu. Bu, satış baskısının nihayet haftalarda kuvvetli olduğunu ve alım hacmi üzerinde hafif bir baskın olduğunu gösterdi.

Son olarak çizilen Fibonacci düzeltme düzeyleri, 0,18 doların yüzde 23,6 düzeltme düzeyi olduğunu gösterdi. Daha kısa vadeli Vakit dilimlerinde 0,175-0,18 dolar alanı nihayet haftalarda Değerli bir takviye haline geldi. 0,188-0,19 dolar, CHZ’nin kimi yararlar görmesi durumunda muhtemelen bir ölçü direnç sunacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir