Celsius, İflas Sürecinde Sona Yaklaşıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 17, 2023 Yorum Yok

Celsius, Fahrenheit’ın teklifini değerlendirmeyi düşünüyor.

Celsius Network’ün avukatı, kripto kredi kuruluşunun varlıkları için bir müzayedeyi birkaç gün içinde sonuçlandırmayı umduğunu belirtti.

Celsius, Fahrenheit’ın Teklifini Kabul Etmeye Yakın

Celsius Network’ün avukatı, kripto kredi kuruluşunun varlıkları için bir müzayedeyi birkaç gün içinde sonuçlandırmayı umduğunu belirtti. var lider Teklif sahibi olarak Fahrenheit LLC isimli bir konsorsiyumun ön plana çıktığını söyledi. Bu konsorsiyum, Blockchain tabanlı risk sermayesi şirketi Arrington’u içermektedir.

Celsius avukatı Ross Kwasteniet, Manhattan’daki bir ABD iflas mahkemesi duruşmasında, Aleni artırmanın beklenenden daha uzun sürdüğünü lakin nihayet derece rekabetçi olduğunu Anlatım etti. Kwasteniet, var tekliflerin NovaWulf LLC isimli dijital varlık yatırım şirketinin birinci teklifinden “yüz milyonlarca dolar” daha yüksek olduğunu belirtti.

New Jersey merkezli Celsius, Temmuz ayında Kısım 11 müdafaası için başvurmuş ve kripto kredi dalının süratli büyümesi sonucunda COVID salgını sırasında iflas eden birkaç kripto kredi kuruluşundan biri olmuştur. Celsius, o devirde 1,7 milyondan Çok kayıtlı kullanıcıya ve hesap bakiyesi 100 dolardan Çok olan yaklaşık 300.000 faal kullanıcıya sahip olduğunu belirtmişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir