BtcTurk’ün Cüzdanlarında 17 Milyon TL Yardım Toplandı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Şub 13, 2023 Yorum Yok

BtcTurk, takviye kısmından yaptığı bilgilendirmeyle depremzedelere ve zelzele bölgesinde birinci etapta toplamda 6 milyon TL’lik yardımda bulunduğunu bildirdi.

Kripto Nakit borsası BtcTurk’ten şimdi resmi bir İzah gelmezken, takviye kısmı mevzuya dair Cevap verdi. Depremzedelere ve zelzele bölgesine borsanın 6 milyon TL’lik yardımda bulunduğu yazıldı.

BtcTurk zelzele Bölgesine Yarımda Bulundu

BtcTurk, ülkemizde yaşanılan zelzele hakkındaki yardımları için şimdi resmi bir İzah getirmezken, dayanak kısmından edindiğimiz bilgilere nazaran yerli kripto Nakit borsası birinci etapta 6 milyon TL’yi aşan yardımda bulunmuş durumdaydı.

Borsanın takviye hesabından aldığımız bilgilere nazaran yerli kripto Nakit borsası depremzedelere ve zelzele bölgesine 6 milyon TL’yi aşan yardımda bulunduğunu yazdı.

Konuya dair görsel ise şu halde:

BtcTurk’ten gelen yanıt

Kripto Nakit borsaları ve tanınan kripto Nakit projelerinin sahipleri ülkemizde yaşanan feci yıkıma yardım için birlik oldular. Dünyanın en Aka borsası Binance yardım fonu başlatırken, yerli kripto Nakit Paribu ise zelzele bölgesi için kripto Nakit cüzdanları oluşturdu. Tron’un kurucu ortağı Justin Sun ise ülkemize yardım ismine birinci günden bu yana dayanağını sürdürüyor. ek olarak AVAX kurucusu Emin Gün Sirer de zelzeleyle ilgili Tweet attı.

BtcTurk, Kripto Bağış Teşviği Sağlıyor

Popüler kripto borsası BtcTurk, platform üzerinden Türk Lirası ile zelzele bölgesine yapılan bağış fiyatı 100 milyon liraya ulaşana kadar, bağışın büyüklüğüne bakılmaksızın bağış meblağı kadar ek katkı sağlayacak.

BtcTurk, internet sitesine de yeni bir bağış eklentisi getirdi. Bu eklentiye nazaran, BtcTurk’e ilişkin kripto bağış cüzdanlarına yapılan her bir bağış için, borsa da bağış ölçüsü kadar katkıda bulunacak. misal vermek gerekirse, BtcTurk’e ilişkin bağış cüzdanına 100 bin dolarlık bir kripto bağışı yapılırsa, üzerine 100 bin dolarlık bağış da BtcTurk yapacak.

BtcTurk Kripto Nakit Adreslerinde 17 Milyon TL’lik Yardım Toplandı

BtcTurk’ün oluşturduğu cüzdanlarda birinci etabın akabinde yapılan yardımlar çığ üzere büyüdü. Şirketin yaptığı bir açıklamada oluşturulan kripto Nakit cüzdanlarında toplanılan yardımın 17 Milyon TL’nin üzerine çıktığını Tweet’ledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir