Bitcoin, Ethereum ve Solana Tahlili – 1 Kasım 2022

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Yekün bedeli CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte yüzde 1,3’lük yükselişle 1,07 milyar dolara ulaştı. Gelin kripto Nakit piyasasındaki nihayet duruma birlikte bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve SOL‘daki fiyat hareketlerini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum hangi düzeyde? Solana‘daki nihayet durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko datalarına Bitcoin, nihayet 24 saatte yüzde 0,4 değer kazandı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, uzun müddettir hareketine devam ettiği 19-20 bin dolarlık bandında seyretmeye devam ederken piyasanın pahasının 1 trilyon doları aşmasının akabinde 20 bin doların üzerine çıktı. Bitcoin bulunduğu devinim bölgesiyle itibariyle 20 bin dolardan devam ediyor.

Bitcoin’in günlük grafiği

Bitcoin‘in bu düzeylerde kalarak yine 20 bin dolar bandında tutunması kripto Nakit piyasasındaki bu sakin seyri bir nebze olsun kırabilir. Şayet buradan bir düşüş gerçekleşecekse Bitcoin’deki bir sonraki durak 18-19 bin dolar bölgesi olabilir. Şayet bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in birinci durağı 20 bin dolar bandına tutunmanı akabinde 21 bin dolar bölgesini denemek olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı Lahza itibariyle 20 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasanın kıymetinin tekrar 1 trilyon doların üzerine çıkmasıyla birlikte ETH de yükseliş kaydetti. Buna rağmen Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz Vakit ise ETH‘nin, CoinGecko bilgilerine nazaran nihayet 24 saatte 0,2’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki amaç bin 650 dolar bölgesini test etmek diyebiliriz. Şayet Ethereum tarafında düşüş olursa birinci durağımız bin 300 dolar bandı olabilir. yazma hazırlandığı Lahza itibariyle Ethereum bin 500 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en tanınan 9. coin’i olan Solana, güne rastgele bir değişme yaşamadan başladı. Solana bulunduğu Meydan itibariyle dayanak ve direnç ortasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın takviye bölgesi ise 30 dolar bandı diyebiliriz.

Solana’nın günlük grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı Lahza itibariyle 32 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir