Binance’in Sistem Kesintisi, Piyasanın Dengesini Bozdu!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

12 saat içersinde iki Sefer Cazibe süreçlerini durduran Binance, piyasayı düşüş taraflı tetikledi.

8 Mayıs’ta ikinci Kez Nakit çekme süreçlerini durduran Binance, yatırımcılarda panik havası yaratarak piyasayı satış istikametli etkiledi. çok sayıda bekleyen süreç olmasından Dolayı BTC çekme süreçlerini “geçici olarak” kapattığını duyurdu. Twitter üzerinden yaptığı bu paylaşım pek Fazla yatırımcının reaksiyonunu çekti. Olayla ilgili birinci paylaşımdan iki saat sonra yine İlan yapan Binance, Nakit çekme süreçlerini madencilik havuzları tarafından alınmaları için daha yüksek bir fiyatla değiştirdiğini belirtti.

Binance CEO’su CZ Hadise Hakkında Konuştu: Boğa Piyasası Sorunları!

Sistem kesintileriyle ilgili İzah yapan CZ, rastgele bir Sorun olmadığını belirterek bunun boğa piyasasının belirtisi olduğunu söyledi. çok fazla sayıda beklemede olan süreçleri, piyasanın yoğunluğuna ve istekli yatırımcılara değinen CZ, biraz da olsa piyasayı olumlu etkiledi.

Sosyal medya bir paylaşıma ek olarak Anlatım de bulunan CZ, “Fee fiyatları dalgalanır ve yükselir, süreçler takılır, fiyatlar yükselir, beşerler şikayet eder. Boğa piyasası sorunları… Yeniden de uygun tarafından bakın, Yine de yasal paradan daha süratli ve daha ucuz.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir