Binance, Likidite Sıkıntısı Çeken Projelere Destek Verecek

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası Binance, FTX olaylarının tesirini azaltmak için likidite ezası çeken kuvvetli projelere takviye vereceğini duyurdu.

Kripto Nakit piyasasında, FTX çöküşüyle Birlikte likidite krizi de patlak verdi. kuvvetli projeler ve borsalar, likidite sağlamak için ağır mesai harcıyor. Kripto ayı piyasasının en Misli geçen periyotlarında, Binance borsasından kuvvetli bir takviye geldi. Tanınan borsa, yaşanan süreçlerden etkilenen kuvvetli projelere dayanak vermek için bir fon başlatacak. Bahisle alakalı İzah yapan Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), FTX tesirini en üye indirmek istediğini belirtti.

Binance, Likidite İçin Kurtarma Fonunu Başlatıyor

FTX çöküşüyle kuvvetli süreç yaşayan kripto Nakit piyasasına, Binance borsasından kuvvetli bir dayanak geldi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), dayanak fonunu Twitter üzerinden duyurdu. CZ, kripto bir yere gitmiyor, biz hala daha buradayız dedi. Ayrıyeten CZ, kripto sanayisini tekrar inşa etmek istiyor.

FTXçöküşüyle derinden etkilenen kripto sanayisine değinen CZ, şiddetli süreçlerin üstesinden gelmek için kurtarma fonunu başlatacak. Bu fon ile birlikte, kuvvetli projelere likidite takviyesi sağlanacak.

Popüler borsa, fondan yararlanmak isteyen projelerin Binance Labs‘a başvurmalarını talep etti. Ayrıyeten CZ, ayrıntıların yakında paylaşılacağını aktardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir