Binance, Kahramanmaraş Depremine Destek Oluyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 07, 2023 Yorum Yok

Kripto borsası Binance, Kahramanmaraş ve Civar vilayetlerde yaşanan zelzelelere yönelik takviyesini sürdürüyor.

Kahramanmaraş ve Civar vilayetlerde gerçekleşen Aka sarsıntılar, bütün ülkeyi seferber etti. diyar genelinde ulusal Yas ilan edilirken, Kamu tarafından yardımlar ve bağışlar sürüyor. Ağır bir formda geçen arama ve kurtarma çalışmalarının yanı sıra, zelzele bölgesindeki gereksinimlerin giderilmesi için de ağır mesai harcanıyor. zelzele bölgesine el uzatanlardan birisi de kripto borsası Binance oldu.

Binance, zelzele Bölgesindeki Kullanıcılarına Yardım Yapacak

Dünyanın en Aka kripto borsası olarak tabir edilen Binance, Kahramanmaraş ve Civar vilayetlerde gerçekleşen sarsıntının akabinde dayanaklarını sürdürüyor.

Deprem bölgesindeki gereksinimlerin giderilmesi için seferberlik ilan edilirken, Binance’in tarafından da yardımlar sürüyor. Binance, zelzele bölgesinde yer Meydan kullanıcılarına 100 dolar (1883 TL) airdrop ismi altında yardımda bulunacak.

Kullanıcıların kimlik tespitinde, zelzelenin Değerli ölçüde tesirli olduğu 10 vilayette 6 Şubat’tan Evvel tamamlanan Adres Delili (POA) temel alınacak. Adresler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay halinde gerçekleştirilecek.

Borsa, POA sisteminin aksaklıklar yaratabileceğini fakat adres tespiti için en Müsait metot olduğunu Anlatım etti. Ayrıyeten Binance, Yekün bağışın yaklaşık 5 milyon doları (94 milyon TL) bulabileceğini belirtti.

Binance Charity, Türkiye için Bağış Topluyor

Kripto borsası Binance’in yardım kolu olan Binance Charity, Kahramanmaraş ve Civar vilayetlerde meydana gelen zelzele için bağış kampanyası başlattı.

Konuyla ilgili konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, şunları söyledi;

“Türkiye’deki nihayet sarsıntılar pek Fazla insan ve topluluk üzerinde yıkıcı bir tesir yarattı. Uğraşlarımızın etkilenenlere bir ölçü rahatlama getireceğini umuyoruz. Bölümdeki meslektaşlarımızı da bu kriz vakitlerinde dayanak sunmak için bir Defa daha bir ortaya gelmeye çağırıyoruz.”

Halka Aleni bir formda başlatılan Binance Charity, 3 milyon doları aşan bir bağış toplamayı başardı. Bu bağışlar, zelzele bölgelerine gönderilecek ve gereksinimler için kullanılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir