Binance, FTX’i Tamamen Satın Almayı Amaçlıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 08, 2022 Yorum Yok

Binance CEO’su Changpeng Zhao, FTX’i büsbütün satın almayı amaçladıklarını söyledi.

CZ, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Bu öğlenden sonra FTX yardımımızı istedi. Kullanıcıları korumak için, tam olarak FTX.com’u almak ve likidite sıkışıklığını kapatmaya Yardımcı olmak hedefiyle bağlayıcı olmayan bir LOI imzaladık. Önümüzdeki günlerde tam bir DD gerçekleştireceğiz

Kapsanacak Fazla şey Mevcut ve biraz Vakit alacak. Bu epey dinamik bir durum ve durumu gerçek vakitli olarak kıymetlendiriyoruz. Binance, rastgele bir vakitte mutabakattan çekilme yetkisine sahiptir. FTT’nin önümüzdeki günlerde işler geliştikçe hayli oynak olmasını bekliyoruz.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried da, kripto Nakit borsası Binance ile stratejik bir mutabakata varıldığını açıkladı.

SBF’nin açıklaması, Binance ile yaşanan krizin akabinde geldi.

SBF, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Binance ile FTX.com için stratejik bir mutabakata vardık.
Ekiplerimiz, sıkışan Nakit çekme süreçlerini tamamlamak için çalışıyor. Bu, likidite sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Binance’in yardımını istememizin sebebi bu. Yerine oturması biraz Vakit alabilir.
Önemli olan müşterilerin korunmasıdır.
CZ, Binance ve bütün destekçilerimize Fazla teşekkür ederiz. u, bütün bölüme fayda sağlayan kullanıcı merkezli bir gelişmedir. CZ, global kripto ekosistemini inşa etme ve daha Özgür bir ekonomik dünya yaratma konusunda inanılmaz bir Amel çıkardı ve çıkarmaya devam edecek.
Medyada iki borsamız ortasında ihtilaf olduğuna dair söylentiler olduğunu biliyorum, lakin Binance düzenleyicilerle sanayi münasebetlerini geliştirmeye çalışırken daha merkezi olmayan bir global iktisada bağlı olduklarını tekraren göstermiştir. Emin ellerdeyiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir