AXS Coin Hedef Seviyeleri Nereler? AXS Coin Güncel Analiz

Altcoinler Oca 23, 2023 Yorum Yok

Son 24 saatte en Fazla yükselen varlıklara baktığımızda birinci sırada Axie Infinity bulunuyor. Varlık, nihayet 24 saatte yaşadığı %39.06’lık yükselişle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

AXS Oyuncu Sayısında Düşüş Yaşıyor

Activeplayer.io’nun istatistiklerine nazaran, NFT tabanlı çevrimiçi görüntü oyunu Axie Infinity, Ocak 2022’de 2,78 milyon aylık oyuncuya sahipti. 2022 yılının Aralık ayında aylık 468.805’e düşen oyuncu sayısı Kasım 2020’den bu yana görülmeyen en düşük düzeye geriledi. Bununla birlikte 2023’ün birinci ayı da Axie için İç karartıcı sayılara sahne oldu. Lakin NFT satışlarına baktığımızda Vietnamlı oyun stüdyosu Sky Mavis tarafından geliştirilen proje, Yekün NFT satışlarında 4,26 milyar dolar kaydetti.

AXS Fiyatı %62 Arttı

Cryptoslam.io bilgilerine nazaran, Axie’nin Ronin zinciri üzerindeki satışlar nihayet 30 günde bir evvelki aya nazaran %41’lik bir artış yaşadı. Ronin’in nihayet 30 gün içindeki satışları 1 milyon 418 bin 842 doları buldu. Oyuncu sayısı düşse bile bu NFT satışları sonrası Axie platformunun Lokal kripto varlığı olan AXS, nihayet 30 gün içinde ABD doları karşısında %62’lik bir artış yaşadı.

AXS neden Yükseliyor?

AXS fiyatında yaşanan bu yükselişi birçok uzman, blok zincir oyun sanayisine artan İlgi ve iştirakin yanı Dizi NFT’lerin de artan kullanımına bağlıyor. NFT’lere olan ilginin azaldığı ve satışların eskisi üzere olmadığı söylentileri bir müddettir dolaşsa da geçtiğimiz günlerde yayınlanan DappRadar raporu, 2022 yılında yaşanan NFT satışlarının 101 milyona ulaştığını ortaya koydu. Bu sayı bir evvelki yıla nazaran yüzde 67,57’lik bir artış olduğunu gözler önüne seriyor. Bununla Bir arada varlığın fiyatında yaşanan yükselişin bir öteki nedeni olarak Axie platformunun nihayet devirde üst üste tanıttığı yeni projeler ve etkinlikler gösterilebilir.

AXS fiyatında yaşanan artışa dayanak olacak bir Öbür gelişme olarak da bugün gün içerisinde kilidi açılacak olan 4,8 milyon AXS tokeni gösterebiliriz. Kilidi açılması beklenen bu tokenlerin şu anki kıymeti ise yaklaşık 64 milyon dolara denk geliyor.

AXS Fiyat Tahlili

Peki AXS fiyatında takip edilmesi gereken Değerli düzeyler nereler dilerseniz Bir arada inceleyelim. 13 dolar düzeylerinde fiyatlanan varlığın yükselişine devam etmesi durumunda takip edilecek direnç düzeyi 13.95 dolar bölgesinde bulunuyor. mümkün bir düşüş senaryosunda ise varlık birinci takviye düzeyi olan 12.25 dolar bölgesine bir Geri çekilme yaşayabilir. O dayanak düzeyinden üst istikametli bir kırılma yaşayamazsa takip edilmesi gereken bir diğer dayanak düzeyi ise 11.60 dolar bölgesinde yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir