Avukatlar Hong Kong’un Kripto Kuralları Konusunda Endişeli

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 26, 2023 Yorum Yok

Hong Kong kripto borsalarını düzenleme ve yatırımcıyı korumak ismine yasalar çıkarmaya hazırlanırken avukatlardan Geri bildirimleri topluyor.

Avukatlar, Hong Kong‘un kripto kurallarının Çok sert olması konusunda hükümete Geri bildirimde bulundu. Hong Kong kurallarda esnemeye gidebilir.

Avukatlara Nazaran Hong Kong’un Kripto Kuralları Sıkı

Hong Kong‘un kripto borsalarını düzenleme ve perakende yatırımcıların dijital varlıkların ticaretini yapmalarına müsaade Eda planı, önerilen kuralların Fazla sert olduğundan korku eden avukatlardan Geri bildirimler alıyor.

Sınırlı token bulundurulması, vadeli ticaret eksikliği ve soğuk depolama kuralları telaş duyulan alanlar ortasında.

Hong Kong bir vakitler kripto faaliyetinin merkez üssü pozisyonundaydı. Buna rağmen Çinli yetkililerin dijital varlıklar üzerindeki daha geniş kısıtlamaları ve Özellikle Covid ile ilgili birkaç yıllık sıkı karantina tedbirleri sırasında bu statüsünü kaybetti.

Hong Kong, kripto konusundaki prestijini Geri kazanma uğraşıyla bu Yıl yeni bir lisans tavrına geçti. Kent, bu tavırla birlikte Singapur’a ve Öbür yerlere giden geliştiricileri ve şirketleri Geri çekebileceğini düşünüyor.

Kripto şirketleri ve avukatları, önerilen rejimin Fazla sert olduğunu ve hükümetin kenti dijital olarak restore etme gayesini karşılamak için gereken şirketlerin dikkatinin çekmeyeceğini savunarak, daha yürürlüğe girmeden Evvel yeni lisanslama kurallarında değişiklik yapılmasını istiyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir