Ark Invest, Coinbase Hissesinden Vazgeçmiyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 25, 2023 Yorum Yok

Cathie Wood‘un kurucusu olduğu Ark Invest, geçtiğimiz gün yaklaşık 8,6 milyon dolarlık Coinbase payı satın aldı.

ABD’li düzenleyici SEC ile Coinbase ortasındaki tansiyon günden güne tırmanmaya başladı. Borsanın SEC’e yönelik atakları, en nihayet gündemlerden birisi haline geldi. öteki taraftan Cathie Wood’un şirketi Ark Invest, Tekrar Coinbase payı satın aldı.

Yatırım kuruluşu Ark Invest, geçtiğimiz gün farklı ticari kolları aracılığıyla üç kesim halinde Üleş alımı gerçekleştirdi. Bu satın alımlar ile birlikte, Ark Invest’in eline yaklaşık 8,6 milyon dolarlık Coinbase payı geçmiş oldu.

Ark Invest, 8,6 Milyon Dolarlık Coinbase Payı Satın Aldı

Cathie Wood‘un şirketi Ark Invest, tertipli olarak Coinbase payı satın almaya devam ediyor. Coinbase’in paylarına başka bir İlgi gösteren şirket, geçtiğimiz gün yeni bir satın alım gerçekleştirdi.

Ark Invest, kısa bir mühlet Evvel SEC’e dava açan Coinbase’in payında iştahlandı. Dava olayı ve Üleş satın alımının birebir güne denk gelmesi ise dikkat çekti.

Cathie Wood tarafından yönetilen bir Amerikan yatırım idaresi şirketi olan Ark Invest, Coinbase paylarını üç farklı ticari koluyla satın aldı. Ark Innovation ETF, 122.083 Üleş satın alırken, ARK Next Generation Internet ETF 20.327 Üleş satın aldı. nihayet olarak, ARK Fintech Innovation ETF ise 14.633 Üleş satın aldı. bütün bu payların Yekün harcaması ise yaklaşık 8,6 milyon dolar oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir