Ankr, Coinbase Wallet Takviyesi Eklediğini Duyurdu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, staking platformuna Coinbase Wallet dayanağı ekledi.

Ankr, Coinbase ile yaptığı Amel birliğini duyurdu. Yeni Amel birliğiyle ABD merkezli borsanın cüzdan hizmeti Coinbase Wallet’ı Ankr Staking platformuna bağlamak Muhtemel hale gelecek.

Ankr’dan Coinbase Wallet Desteği

Coinbase Wallet kullanıcıları, Ankr Staking platformunda likit staking yapabilecek. Böylelikle cüzdanlarında bulunan ve stake ettikleri varlıklar için günlük nema alarak edilgen gelir elde etme imkanı yakalayacaklar.

Yeni entegrasyondan faydalanmak isteyen masaüstü kullanıcıların, Coinbase Wallet tarayıcı eklentisini Ankr Staking platformuna bağlamaları gerekiyor. Taşınabilir kullanıcılar ise tıpkı süreci Coinbase Wallet uygulamasının merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarayıcısından gerçekleştirebilecek.

Stake edilen varlıkların takibi hem Ankr Staking panelinden hem de Coinbase Wallet’ın DeFi sekmesinden yapılabilecek.

Ankr mahsul Lideri Josh Neuroth, yeni Amel birliğini şöyle yorumladı:

“Coinbase Wallet irtibatı, Ankr Staking için en Fazla talep edilen özelliklerden biriydi. Bu durum, cüzdanın Web3 ve DeFi alanlarıyla günlük seviyede etkileşime girme konusunda ne kadar Fazla şahıs tarafından kullanışlı bulunduğunu doğruluyor. Her Vakit staker’larımızın mutlu olmasını sağlamak ve Mümkün olduğunca Çok iştirakçiye gelir tahlilleri sunmak isteriz.”

Ankr Staking platformu, var durumda Ankr (ANKR) ve Gnosis (mGNO) ile yetkilendirilmiş staking ve Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Binance Coin (BNB), Fantom (FTM) ve Avalanche (AVAX) ile likit staking olmak üzere dokuz token için staking’i destekliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir