27 Saniyede Token Çıkarma Videosu Viral Oldu!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

Twitter’da bir kullanıcının yayınladığı 27 saniyede token çıkarma görüntüsü, topluluktan gelen ağır ilgiyle kısa müddette viral oldu.

Son periyodun en tanınan kripto Nakit ünitelerinden birisi haline gelen PEPE, yeni bir furya oluşturmak üzereydi. Lakin PEPE’nin viral olması, kısa müddette kripto ekosisteminde binlerce shitcoin’in ortaya çıkmasını sağladı. PEPE’nin kopyası olan binlerce kripto para, yatırımcıların varlıklarını Aşırmak için ortaya çıktı. öteki taraftan furyaya iç olmak isteyen farklı konseptli memecoin’ler de milyonlarca dolarlık Nakit girişleri gördü.

Tüm bu müddetlerin ortasında, bir Twitter kullanıcısının yayınladığı görüntü viral oldu. Kullanıcı, 27 saniye içerisinde bir shitcoin oluşturdu ve bunu piyasaya sürdü.

Shitcoin Çıkarmak 27 Saniye Sürüyor

Herhangi bir kişinin shitcoin çıkarması yaklaşık 27 saniye sürüyor. Twitter’da whitelights.eth isimli bir kullanıcı, insanlara memecoin’lerin gerçek yüzünü göstermek için bir görüntü çekti. Bu görüntüde, 27 saniye içerisinde bir shitcoin çıkardı ve ortam hakkında açıklayıcı bilgi vermiş oldu. Görüntüyü izleyen kripto topluluğu, bu kadar kısa müddette bir token çıkarılmasına epey şaşırdı.

Sözleşme Sihirbazı isimli bir program sayesinde oluşturulan token’lar, birkaç süratli imleç tıklamasıyla Ethereum ağına yerleştirilebiliyor. Bu durum, dolandırıcılığın ve rug pull denilen hırsızlığın ortaya çıkmasına yol açabilir.

Özellikle PEPE ile başlayan süreçte, binlerce yeni memecoin piyasaya sürüldü. Kripto yatırımcıları, yeni PEPE olacak umudundan Dolayı bu projelerde varlıklarını kaybettiler. Shitcoin olarak tabir edilen bu rug pull token’lar için Biricik tedbir, ayrıntılı araştırma yapmak olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir