2023 Neden Kriptolar için Harika Bir Yıl Olacak? (Sponsorlu)

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 10, 2023 Yorum Yok

2022’nin nihayet çeyreğini tamamlayan kripto yatırımcıları ve işlemcileri, işlerin nasıl gelişebileceğini görmek için ileriye bakıyor.

Kripto paralar ve dağıtılmış File tokenleri için likit borsa piyasaları Kasım ve Aralık aylarına girerken, piyasa iştirakçileri, 2023’te en Fazla kazandıracağını düşündükleri kriptolar için fiyat kestirimleri yapmak maksadıyla Çeşitli istikbal senaryolarının mümkünlüğünü pahalandırıyor.

Aşağıdaki rapor, hangi kripto paranın 2023’ün en Fazla kazandıranı olacağına dair en şimdiki tahminlerin kısa bir listesiyle tamamlanıyor. Heyecan verici yeni blok zinciri projeleri, istikbal Yıl en avantajlı olacak biçimde ayarlandı ve piyasa gözlemcileri, Yıl sonuna kadar yahut 2023’ün birinci çeyreğine kadar satın alınan kripto paraların en yüksek getiriyi sağlamasını bekliyor.

2023 Yılında En çok Kazandırma Potansiyeli Olan Kriptolar Ortasında 1., 2., 3. ve 4. jenerasyon Zincirler Bulunuyor

Listeden de göreceğiniz üzere, en Fazla kazandıran kriptolardan kimileri 2017’den sonra çıkış yapan nispeten yeni projelerdir (bunlardan biri olan Metacade yahut MCADE tokeni 4. Çeyrekte ön satış basamağında ve 2023’ün ). Kimileri daha eski, ikinci jenerasyon kripto paralar ve evet, çetenin reisi, kripto hükümdarı — Bitcoin (BTC), 2023’te en Fazla kazandıran kriptolar listesinde hala yer alıyor.

Bu listenin gerisinde Bitcoin maksimalizmi, DeFi yahut altcoin çılgınlığı yok. Bir projenin ne kadar eski yahut yeni olduğu, ölçeğinin ve kapsamının yahut sunduğu eşsiz pahanın ne olduğu Kıymetli değil. Kâr etmeye çalışırken Kıymetli olan, değer yaratmak, Temel tahlil ve hangi kriptoların Aka ataklar yapmaya Amade olduğunu tespit etmek için öncü göstergelerdir.

Kurumsal Yatırımlar Artıyor

Kurumsal yatırımcılar, portföylerinin bir kısmını Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzere daha büyük, daha eski, en güzel Fazla edilmiş kripto paralara tahsis etme konusundaki ilgilerini temkinli lakin istikrarlı bir halde artırıyor.

Bu da Özgün kripto paraların her yere ulaşan tesirleri nedeniyle altcoinlere de Değerli bir dayanak sağlayacaktır. Kripto piyasasının döngüsel boğa rallisi sırasında Bitcoin ve L1 blok zincirlerine Aka kapital akışı, daha Çok yatırım getirisi arayışında olan yeni projelerin zincirlerin yolunu tutmalarına neden oluyor.

Özel kapital şirketi CB Insights’ın şu anda kurumsal yatırımcılara kripto alanında finansal hizmetler sunan 105 şirketin Özel üyelik gerektiren listesinin Eylül 2022 raporuna nazaran:

“İşlemler ve birinci Sınıf brokerlikten varlık idaresi ve DeFi’ye kadar kripto paraya olan kurumsal İlgi artıyor.”

CBI, raporuna şöyle devam ediyor:

“2022’nin başları, kurumsal kripto için ümit verici görünüyordu. Bir Bitstamp anketine nazaran, kurumsal yatırımcıların %80’inden fazlası kripto paranın 10 Yıl içinde anne akım haline geleceğini söylüyor.”

Shark Tank ile şöhreti yakalayan Amel insanı Kevin O’Leary, BTC ve ETH üzere kripto paralar için yakın vadede bir yükseliş trendi göründüğünü tutkulu bir biçimde savundu. Birçok emeklilik fonu ve devlet fonunun şimdi kriptoya hiçbir şey aktarmadığını söylüyor.

Bunu yapmaya bir Sefer başladıklarında, hepsi Fazla süratli bir formda gidecek ve birden fazla varlıklarının sadece %1’ini kriptoya tahsis etse bile trilyonların neredeyse hepsi tıpkı anda akacak. O’Leary, bunun 2023’te olmasını beklediğini söylüyor. Satoshi biriktirmek için ikinci bir Amel bulma vakti. Kevin haklıysa, yatırımcıların burada en Fazla kazandıran kriptolarında uzun bir konum almak için bir penceresi Mevcut ve bu pencere süratle kapanıyor.

Uzun Vadeli Kripto Yatırımcıları Konsolide Oluyor

BTC için bütün adreslerin %50’den fazlası, fiyatlar Haziran ayında 19.000$ civarında sabitlendiğinden beri satoshilerini kârlatutuyor.

Dolayısıyla, Kasım 2021’den bu yana devam eden “kripto kışı” fiyat düşüşüne karşın, kripto gerçek manada ıstırap çekmiyor. Bu sırada borsalar, Haziran ayından bu yana istikrarlı bir BTC ve ETH çıkışına tanıklık etti.

22 Ekimde sonlanacak 30 günlük Devre içinde 2,4 milyar dolar bedelinden Çok bitcoin borsaları terk ederek Özel cüzdanlara aktarıldı. Bu bir boğa piyasası sinyali, zira bu, kriptonun likit olmasını engelliyor ve alıcılara Çabucak satılabilmesini sağlıyor.

Koin severlerin uzun vadede elde tutma niyetine işaret ediyor, bu da likit kripto borsa piyasalarında koinin kıtlığını ve hasebiyle da fiyatını artırıyor. Gresham Kanunu’nun gerçek vakitli olarak meydana geldiğini görüyoruz.

Ekonomik Kriz anne Akımın Dikkatini Kriptoya Daha Çok Çekecek

Bu sırada, yaklaşmakta olan ekonomik kriz 2023’te kripto için boğa tesiri yaratacak. Erişilebilir kripto pazarında her zamankinden daha Çok insan var, lakin şimdi bunu tam olarak benimsemediler. Bununla birlikte, yavaş yavaş, blok zincirinin varlığı, özellikleri ve yararları konusunda giderek daha Çok bilinçleniyorlar.

Ve elbette, altyapı bu noktada, geliştiricilerin blok zinciri ağları kurmaya birinci başladığı nihayet ekonomik kriz sırasında olduğundan Fazla daha Çok gelişti.

Kripto sanayisini doğuran ve BTC’yi on yılın en âlâ performans gösteren varlığı yapan şey, bu nihayet ekonomik krizdi.

Yatırımcıların 2008’deki Aka Sakinlikten sonra kriptoya yönelmeleriyle tıpkı nedenlerle, bir sonraki krizde de kripto için bir Geri dönüş bekleyebiliriz. Sermayeyi çekmek, tutmak ve kullanmak için artık Fazla daha yaygın olmasıyla bu sefer işler daha da Aka olacak.

Şimdi 2023’ün potansiyeli olan kriptolarına bakalım:

1. Metacade (MCADE)

*2023’da Yatırım Yapılacak En Âlâ Düşük Fiyatlı Kripto Parası: , 2023’ün birinci çeyreğinde merkezi (CEX) ve merkeziyetsiz borsalarda (DEX) birinci Defa listelenmeye hazırlanan istikbal vaat eden bir oyun tokeni. Takım, bu koini önde gelen birinci on kripto borsasının üç yahut beşinde listelemeyi planlıyor.

Koin, DeFi oyuncularının bir ortaya gelerek inşa edip oynamaları için dünyanın birinci merkeziyetsiz oyun salonuna Güç verecek. Metacade platformu, turnuvalar, katkıda bulunan içerikler, oyun testleri ve geliştirme ve staking yoluyla kullanıcılara Lokal tokeni olan MCADE’den daha Çok kazanmaları için birçok Öbür yol sunacak.

Axie Infinity (AXS) üzere P2E, DeFi oyun tokenlerinin yaşadığına emsal bir büyümeyle, yatırımcılar 2023’ün 1. çeyreğinde MCADE için Aka bir patlama yaşanmasını bekleyebilir, bu yüzden dikkatli olun!

>>> Metacade ön satışına katılabilirsiniz <<<

2. Bitcoin (BTC)

Bitcoin, piyasa kıymeti liderliği, faal aylık kullanıcıları ve borsa sayısı, nezaret hizmetleri, ikinci katman zincir projeleri ve kripto paranın yörüngesindeki diğer BTC iştirakleri ve destekçileri ile bütün kriptoların hükümdarı olarak hala sağlam bir yer edinmiş durumda. Girişimcileri, geliştirme topluluğu ve paydaşlarının 2022’de kaydettiği muazzam ilerlemeler nedeniyle, piyasalar fiyat konusunda soğukken, 2023’te kuvvetli bir bitcoin fiyatı rallisi bekliyorum.

3. BNB Coin (BNB)

BNB coin, piyasa hissesi ve kullanıcılar açısından Ethereum için bir numaralı tehdit olabilir. Sabit arz hududuna sahip, deflasyonist, kripto borsa hizmet tokeni, Binance borsasının popülaritesi nedeniyle nihayet yıllarda kuvvetli bir büyüme yaşadı. lakin BNB Smart Chain Web3 dapp’leri oluşturması için bir hizmet tokeni olduğuna nazaran, 2023’te pek Fazla avantajı olacak.

4. Cardano (ADA)

Cardano, birinci olarak 2017’de piyasaya sürülen üçüncü nesil bir dapp blok zinciri. 2022’de de büyümeye devam ediyor. mesela bu ay, ödeme olarak ADA tokenleri kabul eden birinci teletıp uygulaması piyasaya sürüldü. Bunun olduğu gün, kripto tahlil firması Santiment bir fiyat uyarısı gönderdi:

“Cardano şu anda, Ocak 2019’dan bu yana gerçekleşen kıymetine kıyasla en düşük rölâtif pozisyonda yer alıyor. Bu, ortalama işlemci kayıplarına dayalı olarak kıymetinin olması gerekenden düşük olduğunun bir işareti. ADA fiyatı, MVRV Z-Skorunun bu düzeye en nihayet ulaşmasından sonraki 3 ayda ikiye katlandı.”

5. Dogecoin (DOGE)

Bitcoin çetenin resi kripto Nakit ise, ki o denli, Dogecoin de internet meme’lerinin elebaşıdır. Harika 2021 balonu, 2022 Sonbaharında patladığı Vakit 2021’e nazaran ATH fiyatı yaklaşık %90 düştü ve Tekrar de şu anda 2021 öncesi düzeylerinden yaklaşık 20 kat daha yüksekten süreç görüyor.

Proof-of-work, BTC çatalı, memecoin neden 2023’te en kazandıran kriptolardan biri olacak? Zira “internet meme’leri hayatımızdan çıkmayacak.” Bu, onu 2022’de yatırım yapmak için en uygun kuruşluk kripto paralar listesine yerleştiriyor.

6. Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum için en tanınan ölçeklendirme tahlilidir. Yani Ethereum’un serveti Laf konusu olduğunda, direkt Polygon’un servetinden de bahsetmiş oluruz. Ve L2 zincir tahlili, 2022’de dapp ekosistemini süratle büyüterek Aka ataklar yaptı.

Bu ay, üç Motley Fool müellifi, Nasdaq tarafından yayınlanan bir makalede MATIC’i “Patlayıcı Potansiyele Sahip Fiyatı 1$’ın Altındaki 3 Kriptodan” biri olarak isimlendirdi. Bu listenin MATIC’i 2022 ve 2023’te yatırım yapmak için en güzel kripto paralardan biri olarak göstermesinin nedeni de budur.

7. Polkadot (DOT)

Polkadot, akıllı kontratlar ve merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmaya odaklanan bir 3. jenerasyon kripto para, lakin konsensüs ve Emniyet sistemleriyle borsalarda geliştirilmiş ölçeklenebilirlik ve randımandan de Ödün vermiyor. Kripto sürdürülebilirliğine Aka bahis oynayan cepleri derin yatırımcılar, DOT‘un 2023’ün en Fazla kazandıran kriptolarından biri olmasını bekliyor.

8. Uniswap (UNI)

Uniswap, Ethereum blok zincirinde çalışan merkeziyetsiz bir borsa (DEX) kripto parası. Kripto meraklıları ortasında tanınan, zira otomatikleştirilmiş ve merkeziyetsiz bir borsayı, Ethereum birinci katman blok zincirinin sunduğu ödeme emniyeti ve güvenliği ile bir ortaya getiriyor. Bu merkeziyetsiz bir borsa ve koini yüksek süreç hacmi yaşanan devirlerde değer kazanıyor. Yani, kripto fiyat volatilitesinden kaynaklanan yararlara Amade olun!

9. Litecoin (LTC)

Litecoin, 2011 yılında piyasaya sürülen bir Bitcoin çatalı. Bitcoin çetenin resi kripto Nakit ise, ki o denli, Litecoin de altcoin’lerin elebaşıdır. Birinci olarak Bitcoin’in “dijital altın” telaffuzuna karşılık, “dijital gümüş” olarak isimlendirildi. Mimble-Wimble yükseltmesinden sonra 2022’de daha Çok kapalılık ve bant genişliği geliştirmesi ile LTC’nin 2023’te en yüksek yararları elde etmesini bekleyebilirsiniz.

Sonuç – Metacade (MCADE)

Kripto Nakit bölümü, erişilebilir küresel pazarının tamamı tarafından tam olarak benimsenmeye yanlışsız süratle ilerliyor. Katlanarak büyümenin tabiatı, Evvel yavaş, sonra birdenbire gerçekleşmesidir. Parabolik fiyat balonları, düzeltmeler, konsolidasyonlar ve akabinde bir sonraki boğa rallisi başlayana kadar, bunun nasıl olacağına dair sarsıntıları aslında evvelki dört kripto piyasası boğa rallisinde gördük.

Büyük bir ralli gerçekleştiğinde, kripto meraklılarının moon shot olarak isimlendirdikleri şey, kripto fiyatlarının üst hakikat muazzam, Aka bir Birden değişim ile tekrar fiyatlandırılması olacak. 2023’ün Aka bir ralli mi yoksa aya hakikat giden yolda bir sonraki balon mu olacağı Kesin olarak bilinmiyor.

Her iki durumda da, bugün bu listedeki 2023’te en Fazla kazandıracak kriptolar diğer şirketlerden rastgele birine, Özellikle sağlam temelleri nedeniyle pazar 2023’e ve ötesine yanlışsız ilerlerken gelecekteki büyüme potansiyeli nedeniyle ’e daha yakından baktığınız için pişman olmayacaksınız.

Platform şu anda Ön Satış Beta basamağında ve 1,4 milyar token (toplamın %70’i) alınabilir durumda. Şu anda 125MCADE’i yalnızca 1$’a erken ödeme fırsatı olarak sunuyorlar, fakat bunların süratli bir formda tükenmesi bekleniyor. Toplamda 9 kademe olacak ve nihayet evrede fiyatı 1$ karşılığında 50MCADE’e düşecek, bu nedenle bu fırsat Fazla sıcakken erkenden yakalamanız önerilir.

Metacade ön satışına katılabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir