2022 En Çok Yükselen Altcoin ve Kripto Paralar

2022 En Çok Yükselen Altcoin ve Kripto Paralar

Altcoinler Ağu 29, 2022 Yorum Yok

Altcoinler, Bitcoin dışındaki kripto para birimlerini tanımlamak için kullanılan bir terimdir. Böylece, CoinMarketCap‘te bulunan 18.000’den fazla altcoin arasından portföyünüz için en iyi dijital varlığı seçme konusunda birçok seçeneğiniz olacak.

Bu kılavuzdaki bu makalede, satın almak için en uygun altcoinleri bulacaksınız. Mevcut dijital para birimleri göz önüne alındığında, portföyünüze eklenecek en iyi altcoinler bulmak zor bir iş değil. Ayrıca, en düşük maliyete sahip en güvenilir altcoin borsasına bir yatırım bulmak da gereklidir.

1. Lucky Block (LBLOCK)

Lucky Block‘un satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en iyi kripto paralardan biri olduğunu biliyor muydunuz? Bu Lucky Block projesini uzun süre araştırdıktan sonra, bu kripto paranın bu yıl satın alınacak en iyi altcoin olduğunu keşfettik. Kısacası, LBLOCK adil, şeffaf ve güvenli piyango oyunlarına odaklanan bir ortam yaratmayı planlıyor.

Lucky Block sistemi, hem mobil uygulaması hem de masaüstü yazılımı ile blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Bu, piyango çekilişinin doğruluğunu ve rastgele olmasını sağlar.

Bu, oyuncuların piyango sonuçlarının manipüle edilmediğinden veya önceden tanımlanmadığından emin olabileceği anlamına gelir. Lucky Block’un en iyi altcoin olduğuna inanmamızın bir başka nedeni de, piyango oyunları küresel hale geldiğinden, dünyanın dört bir yanından dikkat çekmesi muhtemeldir, bu da insanların konumlarıyla sınırlı olmadığı anlamına gelir.

2. DeFi Coin (DEFC)

DeFi Coin (DEFC) Portföyünüze eklemek için mükemmel bir kripto para birimi DeFi Coin olabilir. DeFi Coin, merkezi olmayan ve madencilik, takas ve stake hizmetleri sunan yepyeni bir borsa olan DeFi Swap’ın birincil tokenidir. DEFC’nin Mayıs 2021’in başından beri mevcut olmasına rağmen, tokenin DeFi Swap değişiminin duyurulmasının ardından ivme kazanmaya başladığını hatırlamak önemlidir.

Tokenin değeri büyük ölçüde DeFi Swap’ın başarısına bağlıdır, çünkü yatırımcılar tokeni tamamen merkezi olmayan bir yöntemle diğer para birimleriyle ticaret yapmak için kullanabilirler. Ek olarak, DeFi Coin, DEFC sahiplerine sürekli bir kazanç akışı sunan bir ödül sistemine de sahiptir. Bir kişi bir DEFC satın aldığında veya sattığında ve bir satış olarak kabul edildiğinde, satın alma işlemine yüzde 10 vergi uygulanacaktır. Verginin yarısı bonus olarak DEFC sahiplerine iade edilir ve geri kalanı DeFi Swap likiditesi için havuzlara ödenir.

DeFi sektörünün 2022 başlangıç ​​döneminde 200 milyar dolar civarında bir toplam kilitli değere (TVL) sahip olduğunu düşündüğünüzde, DeFi Swap’ın yanı sıra DEFC’yi geliştirmek için çok büyük fırsatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Cryptocurrency zaten sosyal medya platformları aracılığıyla popülerliğini artırmaya başladı ve Telegram topluluğuna 6.000’den fazla kişinin katıldığını söyleyebiliriz, bu da projenin insanların desteğiyle sahiplenildiğini gösteriyor.

2022 En Çok Yükselen Altcoin ve Kripto Paralar

3. Audius (SES)

Audius, müzik endüstrisini ön plana çıkaran blok zinciri tarafından desteklenen bir müzik akışı hizmetidir. Yerli bir Audius belirteci (AUDIO) tarafından desteklenen Audius, sanatçıların ve hayranların iletişim şeklini değiştirerek şu anda mevcut olan en yenilikçi müzik platformlarından birini oluşturuyor.

Audius Music platformu, Spotify ve Soundcloud gibi ses için diğer popüler akış hizmetleriyle çok ortak noktaya sahiptir. Ancak Audius, müzisyenlere kendi müziklerine tam erişim sağlamanın yanı sıra benzersiz ve farklı hayran deneyimleri yaratma yeteneği vererek kendilerini güçlendirme yeteneği verir. Bu özellikler, AUDIO’yu en iyi altcoin projeleri listemizin en üstüne yerleştirir.

Audius, müzik dünyasını değiştiren dağıtılmış bir uygulamadır. Müzisyen veya dinleyici iseniz, Audius ile iletişim kurabilmek için kripto para birimi hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir.

4. Tezos (XTZ)

Arthur ve bir karı koca ekibi olan Kathleen Breitman, 2014’teki teknik incelemelerinde Tezos XTZ’yi ilk öneren kişilerdi. İlk madeni para tekliflerinde (ICO) 232 milyon dolar topladılar. O zamanlar dünyanın en büyük kripto para borsasıydı ve ardından, XTZ 2018’de piyasaya sürüldü.

Tezos (XTZ), bir değişim aracından daha fazlasıdır, aynı zamanda otomatikleştirilmiş bir yönetim sistemi üzerinde çalışan açık, merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır. Diğer kripto platformları gibi Tezos da eşler arası işlemlere izin verir ve kullanıcılar uygulamalar oluşturabilir, varlık ticareti yapabilir ve akıllı sözleşmeler geliştirebilir.

XTZ, Tezos blok zinciri tarafından kullanılan birincil kripto para birimidir. 8 Şubat 2022 itibariyle dünyanın en büyük 40 kripto para birimidir. Tezos, fikir birliği için bir hisse ispatı (PoS) sistemi kullanır. Bu, madencilerin işlemleri onaylamak ve kripto para birimleri oluşturmak için karmaşık çalışma kanıtı (PoW) hesaplaması yapmak zorunda olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, kodlarını ve blok zincirinde depolanan verileri doğrulamak için XTZ’yi paylaşırlar. XTZ süreç boyunca para kazanır.

5. Sandbox (SAND)

Satın alabileceğiniz en iyi altcoin projeleri listemiz, en iyi Metaverse madeni paralarından biri olan Sandbox‘ı içeriyor. Kısacası, bu proje Metaverse konusunda uzmandır. Böylece dünyanın dört bir yanından oyuncular, iletişim kurarken Sandbox ortamında oynayabilirler.

Sandbox Metaverse’de oyuncular, daha sonra oyun kazanmak için oyunu oynamak için kullanılabilecek kendi karakterlerini oluşturabilir ve kişiselleştirebilir. Belirli görevler tamamlandığında oyuncular, platformun oyununun para birimi olan SAND’ı kazanabilirler. Sandbox hakkında en çok sevdiğimiz şey, çeşitli NFT’lere ev sahipliği yapmasıdır.

Örneğin, Sandbox, arazi satın almak için SAND tokenlerini kullanmanıza izin verir. Ardından, bu araziye bir mülk inşa edebilir ve ardından NFT’yi pazarda satmayı deneyebilirsiniz. Bunun ne kadar karlı olabileceğinin en iyi örneklerinden biri, Sandbox kullanıcısının yakın zamanda 4,2 milyon dolar değerinde 100 sanal ada satın aldığı zamandır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir